Türkiye’nin En Büyük ve En Yeni Online Hediye Sitesi

2012 yılında hizmet vermeye başlayan hediyelikesyalar.net siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hızlı teslimat sunmayı taahhüt eder. Hediyelikesyalar.net , ofisinizden hatta evinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize zevkle hediye seçip göndermenizi kolaylaştıran, güvenli bir İnternet mağazasıdır. Hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç dakikada fiyata, konuya, duruma ve yaş aralığına göre eleyip, kısa zamanda sıra dışı sürprizler hazırlamanıza yardımcı olur ve beğendiğiniz o güzel hediyeyi tam zamanında yerine ulaştırır. Dünyada hızla yayılan bu alışveriş türünü size ülkenin en güçlü bankalarının güvenlik sistemleriyle (örneğin kredi kartı numaranız bankadan başka kimse tarafından görülmeden) ulaştırıyoruz. Ayrıca hediyelikesyalar.net diğer bütün kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmamayı garanti etmektedir.

Hediyelikesyalar.net , hediyelik eşya sektörünün en kaliteli ve en güvenilir tedarikçi firmaları ile çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine hedef olarak belirleyen bir alışveriş sitesidir.

Hediyelik Eşyalar,Gümüş Ürünler,Tablolar,Duvar Saati,Kişiye Özel Hediyeler,Tesbih,Çakmak ve Oto aksesuar ürünleri gibi birçok kategoride binlerce ürün satışı üzerine yoğunlaşan hediyelikesyalar.net ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Kullanılan marka ve logo, MSG GRUP TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İNŞ.SAN. VE DIŞ.TİC LTD.ŞTİ’nin tescilli markasıdır.Tüm hakları saklıdır. Sizi her konuda dinlemeye hazırız…

Bize ulaşmak için info@hediyelikesyalar.net ve iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.